Popřej - přání, která zdobí

PIECE OF ART

Ručně vyráběná přání Popřej jsou kombinací uměleckých papírových přání pro každou příležitost a originálního uměleckého objektu nebo obrazu k zarámování. Podporujeme bohatou tradici dávání a dostávání papírových přání k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny, výročí nebo jen jako milou pozornost. 

Papírová přání jsou ručně vyřezávaná z nejkvalitnějších papírů, které zaručují luxusní vzhled a ideální podklad pro grafický tisk. Obrazy jsou tisknuty ručně tiskařskými barvami v omezeném počtu originálních výtisků v rámci  tématických sérií pro nejrůznější slavnostnostní příležitosti.

Kirigami 切り紙

Tvary našich přání vychází z japonského tradičního umění ohýbání a stříhání papíru zvané Kirigami. Podle dochovalých záznamů bylo Kirigami poprvé prezentováno v japonských budhistických chrámech jako symbol elegance, bohatství a dokonalosti. 

Jednou z forem Kirigami je tzv. Origami architektura, která zobrazuje 3D architektonické tvary a konstrukce také v podobě 3D POP UP přání, která jsou záměrně konstruována za účelem "vyskočení" jeho částí při jeho otevření. 

Popřej - obraz a přání v jednom